Kancelaria Adwokacka

Adwokat Warszawa

Kancelaria Adwokacka adwokat Justyny Anny Popławskiej świadczy usługi prawne przede wszystkim na terenie miast Warszawa i miast ościennych (Wołomina i Pruszkowa). Kancelaria Adwokacka z Warszawy prowadzi również sprawy w innych miastach na terenie Polski.

Naszym celem jest zapewnienie rzetelnej i profesjonalnej pomocy prawnej w rozwiązywaniu problemów natury prawnej.

Pomoc prawna

Porady prawne ONLINE

Kancelaria Adwokacka adwokat Justyny Anny Popławskiej świadczy także obsługę prawną on-line przez 5 dni w tygodniu. Usługi prawne on-line obejmują porady prawne, opinie prawne, projekty umów lub projekty pisma procesowego bez konieczności osobistego spotkania się z adwokatem w Warszawie.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, w trosce o najwyższą jakość usług prawnych.

Adres

Al. Jana Pawła II 25 lok. 27
Budynek Atrium Tower
00-854 Warszawa

E-mail
justyna.poplawska@poczta.onet.pl
Telefon

+48 602 44 72 83

Zakres usług

Prawo handlowe

Prawo handlowe jest jedną z gałęzi prawa prywatnego, która wyrosła z prawa cywilnego na skutek potrzeby odrębnego uregulowania cywilnoprawnego obrotu profesjonalnego. Kancelaria Adwokacka adwokat Justyny Anny Popławskiej posiada w tej dziedzinie doświadczenie w reprezentacji w sądzie oraz poza sądem, a także doradzania, opiniowania, negocjowania oraz działania razem z profesjonalistami z innych dziedzin oraz obok nich. 

W procesie decyzyjnym nasi klienci otrzymują wskazówki nie tylko możliwości, jakie stwarza obowiązujące prawo, ale również ostrzeżenia, że pewne rozwiązania mogą powodować zagrożenia dla ich interesów. Kancelaria Adwokacka udziela pomocy prawnej następującym podmiotom:

Spółkom osobowym

W tym spółka: jawna, partnerska, komandytowa, komandytowo – akcyjna

Spółkom kapitałowym

W tym spółka: z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjne

Share This