Kancelaria Adwokacka

Adwokat Warszawa

Kancelaria Adwokacka adwokat Justyny Anny Popławskiej świadczy usługi prawne przede wszystkim na terenie miast Warszawa i miast ościennych (Wołomina i Pruszkowa). Kancelaria Adwokacka z Warszawy prowadzi również sprawy w innych miastach na terenie Polski.

Naszym celem jest zapewnienie rzetelnej i profesjonalnej pomocy prawnej w rozwiązywaniu problemów natury prawnej.

Pomoc prawna

Porady prawne ONLINE

Kancelaria Adwokacka adwokat Justyny Anny Popławskiej świadczy także obsługę prawną on-line przez 5 dni w tygodniu. Usługi prawne on-line obejmują porady prawne, opinie prawne, projekty umów lub projekty pisma procesowego bez konieczności osobistego spotkania się z adwokatem w Warszawie.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, w trosce o najwyższą jakość usług prawnych.

Adres

Al. Jana Pawła II 25 lok. 27
Budynek Atrium Tower
00-854 Warszawa

E-mail
justyna.poplawska@poczta.onet.pl
Telefon

+48 602 44 72 83

Zakres usług

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Prawo rodzinne i opiekuńcze jest wyspecjalizowanym działem prawa cywilnego, który reguluje stosunki natury prawnej w rodzinie (zarówno te majątkowe, jak i niemajątkowe), jej istnienie i funkcjonowanie, stosunki wewnątrz rodziny, a także z osobami trzecimi. Jest to dział prawa, który reguluje bardzo ważną sferę życia każdego człowieka, dlatego w przypadku problemów warto skonsultować je z adwokatem

Kancelaria Adwokacka adwokat Justyny Anny Popławskiej udziela porad prawnych oraz reprezentuje swoich klientów m.in. w sprawach o rozwód o ustalenie kontaktów z dzieckiem oraz podziałach majątku.

Rozwód
Separacja
Kontakty z dzieckiem
Podział majątku
Przysposobienie
Share This